Üstün İş Marine

Üstün-iş motor yenileme 1972 senesinde İstanbul'da kurulmuştur. 40 seneyi aşan tecrübeyle motor ve silindir kapak revizyon alanında hizmet vermekte olan atölyemiz, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere en yeni ve hassas tezgahlar kullanılmak suretiyle, en güvenilir motor yenileme firmaları arasında üstünlüğünü korumuştur.

Ağır Sanayi (gemi makinaları, iş makinaları vb.) ve hafif araçlar alanında en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmenin yanında, güven ortamı içinde çalışmayı ilke olarak benimseyen firmamız, bunu gerçekleştirebilmek için en son teknolojiyi takip etmiş ve daha geniş makina parkuru ile alanında en iyisi olmuştur.

Firmamız, binek oto motorlarından, ağır dizel gemi makinalarına kadar geniş bir alanda en hassas ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Bu sebeple, farklı boyut ve özelliklerdeki işleri yapabilmek için firmamız makina parkurunu çok çeşitli kurmuştur. Gemi sektöründeki faaliyetlerimizde 30 seneyi aşan tecrübemize ek olarak, yaptığımız yatırımlarla müşterilerimize daha iyi ve daha seri hizmet vermekteyiz.

2012 senesinden itibaren Üstun-iş Marine olarak denizcilik ve enerji sektörüne yönelik çalışmalarını sürdürmeye başlayan firmamız sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yatırımlarına devam etmektedir

Son yıllarda gemi ve yat sektörüne de hizmet veren firmamız yaptığı yatırımlarla yat ve gemilere COMFORT ve COMFORT+ sertifikası ölçümleri yapma yeterliliğine sahip olup gemi ve yatların vibrasyon, gürültü, iklimlendirme ve ışık şiddeti olcumlerini en hassas cihazlarla yapıp raporlama hizmetinide sunmaktadır. 

Firmamız ABS class kurulus onayıyla COMFORT ve COMFORT+ yönelik ölçüm hizmeti sunan Türkiye'nin tek ve dünyadaki sayılı firmalardan biri konumundadır.

Yenileme işlerinin dikkat gerektiren bazı kuralları olduğunun bilincinde olan ekibimizin daha hassas hizmet verebilmesi için, özel yatırımlar yapılmıştır. Bunların başında lazer merkezleme ve lazerli eksen kaçıklık kontrol sistemi gelmektedir. Bununla beraber yüzey pürüz ölçme sistemi uygulaması yapan firmamız, bu metodlar ile 0,001 hassasiyetinde ölçümler yapabilmektedir.  Bu sistemler kontrolünde seri iş teslimi yanında, yapılan işteki güvenide arttırmaktayız.


Türkiye'nin İlk Üretici Firması Olarak Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz.